SK

INTRO :)

Ahoj všetkým, ktorí ste zablúdili na náš eshop. Pravdepodobne veľa z vás bude milovník prírody, hôr, prípadne vlastné psíka a zapáčila sa mu naša kolekcia pre psíčkarov.

V rámci tohoto webu som sa rozhodla, že vytvorím aj blog, kde vám budem Poštovej typy na rôzne výlety do prírody, do hôr, prípadne moje zážitky z cestovania. Aj keď je veľmi ťažké v dnešnej dobe cestovať, snažím sa aspoň objavovať krásne miesta v Českej republike, o ktorých vám som určite dám vedieť.

Milujem cestovať aj do iných krajín a zo začiatku vám som pridám typy na zaujímavé miesta napr. V Rakúsku, Taliansku, Švajčiarsku alebo Slovinsku, ktoré som už navštívila. Tieto krajiny sú úplne dokonalé, majú nádherné hory a najlepšie na nich je, že nie sú ani tak ďaleko. Stačí sadnúť do auta a do pár hodín ste tam 🙂

Dúfam, že sa Vám bude u mne páčiť a nielenže si nakúpite nádherné vecičky na hory, ktoré som vytvorila s láskou, ale aj nájdete inšpiráciu na vaše výlety a výstupy.

Niki

Sdílení:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Oblíbené

Získejte nejnovější aktualizace

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Žádný spam, upozornění pouze na nové produkty, aktualizace.

Kategorie

On Key

Související příspěvky

Instalávka Olpererhüte

V rámci našeho výletu do Zillertalských Álp som si vytipovala jednu zo zastávok, s ktorou se stretávam už dlhšiu dobu na instagramových profiloch a má nádherné výhľady.

Hojdačky na Slovensku

Ahojte, V tom článku by som vám chcela napísať o pár pekných výletoch, ktorým cieľom sú hojdačky s parádnym výhľadom. Mám pocit, že na Slovensku ich posledné

Schafberg 1782 m.n.m.

Rakúske Alpy sú moja srdcovka, a preto na tomto blogu určite nájdete plno tipov na výlety práve v Rakúsku. Jeden z krásnych, ale i náročnějších výstupov je na

DOVOLENKA

V období od 11.-16.8.2023 sme pozastavili expedíciu. Všetky objednávky vytvorené v tomto období budú expedované 17.8.2023.

Ďakujeme za pochopenie.
LKH