SK

O nás,
a tomto webe

Som milovníčka hôr, prírody a zvierat. Narodila som sa v podhorí Tatier a od malička milujem turistiku a prírodu. Preto som aj moju značku nazvala Láska k horám, a to presne aj predstavuje. Je vytvorená pre všetkých ľudí podobných mne, ktorí radi chodia na hory a milujú prírodu.

Mám rada jednoduchú a štýlovú módu, ale zároveň nechcem zaťažovať planétu výrobou klasického fast fashion textilu. Preto som sa rozhodla, že výrobky budem vyrábať najmä z udržateľných materiálov, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Naše tričká sú vyrobené z BIO bavlny. Tlačiarenské farby sú ekologické a na životné prostredie samozrejme myslíme aj pri balení výrobkov do prírodného papiera.

Touto cestou som chcela podporiť aj šikovných ilustrátorov. Preto je väčšia časť našich motívov tvorená šikovnými ľuďmi. Sú úplne jedinečné a ručne maľované.

Nechcem vytvoriť veľký podnik, rada by som vytvorila komunitu ľudí, ktorí sú podobní mne a budú nosiť s láskou moje produkty na výlety do prírody a do hôr. Tak ako som ich s láskou vytvorila a navrhla sama.

Niki

DOVOLENKA

V období od 11.-16.8.2023 sme pozastavili expedíciu. Všetky objednávky vytvorené v tomto období budú expedované 17.8.2023.

Ďakujeme za pochopenie.
LKH